Hizmetlerimiz

VIP Koruma Hizmeti

Kendilerini güvende hissetmek isteyen özel şahsiyetlere, yakın koruma ve güvenlik eğitimi almış personelimizle VIP koruma ve güvenlik hizmeti sunarak toplantı, seminer vb. etkinliklerin güvenliğini sağlıyoruz.

Site ve Konut Güvenliği

Site ve konutların olası saldırı ve sabotaj gibi girişimlere karşı korunup tesiste maddi hasara yol açabilecek acil durumların erkenden kontrol alınması, amacına yönelik olarak giriş kontrolü, tesis ıçı ve dışı devriye ile güvenliğinizi sağlıyoruz.

İş Merkezleri, AVM ve Tesisler

Her türlü bina, otel, fabrika, tesis gibi merkezlerinizi en az sizler kadar sahiplenip, giriş-çıkışlarını kontrol altında tutarak huzuru bozabilecek olaylara karşı gereken bütün güvenlik önemlerini alıyoruz.

Hastaneler

Hastalar, hasta yakınları, refakatçiler ve hastane çalışanlarının huzur ve güvenliğini sağlıyor, hastane demirbaş ve sarf malzemelerini koruyor ve bunların yanısıra hastane bahçesindeki park ve trafiğin de düzenlenmesine yardımcı oluyoruz.

Eğitim Kurumları

Güvenlik eğitimlerinin yanısıra öğrenci psikolojisi konusunda da eğitimden geçirilen personelimiz ile geleceğimizin teminatı öğrencilerimizin, ilgili kurum çalışanlarının, bina, tesis ve malzemelerin güvenliğini sağlıyoruz.

Açık Alan Güvenliği

Park, bahçe, koru ve sahil gibi kamuya açık alanlarda halkımızın huzuru, can ve mal güvenliği için gerekli özel güvenlik hizmetini veriyoruz.

Menkul Değer ve Malzeme Nakli

Teknolojinin gelişmesine rağmen hala klasik yöntemlerle yapılan her türlü para, değerli evrak veya kıymetli malzeme nakli, konusunda deneyimli ve uzman personel tarafından son derece güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Elektronik Fiziki Güvenlik Sistemleri

Bina ve tesislerin korunumu için yapılan analizler doğrultusunda en uygun elektronik güvenlik sistemlerinin kurulumu, bakım ve onarım gibi hizmetleri vermekteyiz.

Güvenlik Danışmanlığı

Güvenlik hizmeti mi almak istiyorsunuz?
Mevcut güvenlik sisteminizden memnun değil misiniz?
Risklerinizi biliyor musunuz?
Kendinizi güvende hissetmiyor musunuz?


Mirel Özel Güvenlik danışmanlığı ile sorunlarınıza, aklınızda soru işareti kalmayacak çözümleri sizin için üretir ve huzurlu bir yaşamın kapılarını aralar.